AKTYVUOTA ANGLIS: HOLISTINIS DANTŲ BALINIMAS BE CHEMIKALŲ spalio 14, 2016 – Posted in: Burnos higiena – Tags: , , ,

Niekam ne paslaptis, kad dantų emalis gali nusidėvėti dėl daugybės priežaščių. To pasekoje, dantų spalva  įgauna gelsvą atspalvį, kas mums visiems yra nepageidaujamas rezultatas. Geroji žinia ta, kad  Jums daugiau nereikia naudoti jokių cheminių preparatų, kad vėl turėtumėte baltą šypseną. Šiandien dideliai daliai vartotojų alternatyvus dantų balinimas tapo aktyvuotos kokoso kevalo anglies naudojimas. Naudojant produktus su šia sudedamąja dalimi pastebėsite akivaizdžius rezultatus, dantys taps sveikesni ir pastebimai baltesni.

Kokiu būdų aktyvuojama anglis ? 

Anglis yra gaminama iš medienos, kokoso kevalo ar kitų organinių medžiagų. Ji tampa aktyvuota, kai yra veikiama labai aukštos temperatūros sąveikoje su dujomis arba kita aktyvuojančia medžiaga.

Aktyvuotos anglies nauda

warpaint pudra

Aktyvuotos anglies milteliai/pudra yra beskoniai ir bekvapiai, jie veikia kaip absorbuojanti medžiaga, sugerianti nepageidaujamus toksiškus chemikalus.

Keletas aktyvuotos anglies privalumų:

  • Balina dantis
  • Detoksikuoja burnos ertmę
  • Minkština odą bei plaukus
  • Gerina skrandžio veiklą
  • Absorbuoja toksinus

Kaip aktyvuota anglis balina dantis ?

Kai anglis yra aktyvuojama, ji tampa gausiai porėta medžiaga, kuri „sugaudo“ toksinus ir absorbuoja taninus (įvairiuose gėrimuose ir maisto produktuose randami pigmentai), taip pašalinamos apnašos ir kartu ilgainiui balinami dantys.

Kaip galime panaudoti aktyvuotą anglį kasdienėje dantų priežiūroje ?

100% natūralioje WARPAINT pudroje yra naudojama aukščiausios kokybės aktyvuota kokoso kevalo anglis.

WARPAINT produktas ne tik nuvalo apnašas, šalina dantų dėmes nepažeidžiant dantų emalio, bet ir padeda jį atkurti, remineralizuoja. Tokiu būdu dantys tampa vis baltesni, šviesesni ir stipresni.