Krepšelis 0

Kas yra WARPAINT ?

*

WARPAINT yra 100% natūrali dantis balinanti pudra

ingredients_organic_mint

Šie maži juodi milteliai išbalins ir nublizgins tavo dantis aktyvintos kokoso kevalo anglies dėka.

WARPAINT pudra sustiprins dantenas, pašalins toksinus iš burnos, sudėtyje esantis bentonito molis absorbuos sunkiuosius metalus ir remineralizuos, o organiškų apelsinų žievelės padės pašalinti užsispyrusius kavos pėdsakus.

Negana to, sudėtyje yra organiškos pipirmėtės, kuri kovoja su burnos infekcijomis ir uždegimais, o žiupsnelis organiškos citrininės mirtos apginkluos jus nuo bakterijų ir sustiprins burnos imuninę sistemą. Be to, tai palaikys gaivų ir malonų burnos kvapą!

ingredients_organic_orange_peel

Kas viduje?

Aktyvuota kokoso kevalo anglis; Kalcio bentonito molis; Organiškų apelsinų žievelė; Organiškos Pipirmėtės; Organiška citrininė mirta.

Kaip tai veikia?

WARPAINT yra visiškai natūralus produktas.

Mes naudojame Australišką valgomąjį kalcio bentonito molį, kuris remineralizuoja ir stiprina dantis. Jame gausu gyvybiškai svarbių mineralų, kurie yra labai naudingi mūsų dantims ir dantenoms – tai kalcis ir kalis. Bentonitas – labai švelnių abrazyvinių savybių turintis molis, kuris švelniai šveičia ir blizgina dantis. Jau dešimtmečius šis molis naudojamas gausybei sveikatos sutrikimų gydyti, kuris kaip detoksikuojanti priemonė, padeda kovoti su dantenų ligomis, stiprina natūralų organizmo imunitetą. Be to, bentonitas veikia kaip absorbuojanti medžiaga padedanti pašalinti dantų akmenis ir valanti dantenas.

Mes naudojame ne abrazyvinę labai smulkią aktyvuotą kokoso anglį (visiškai saugus ir tinkamas vidiniam naudojimui), kuri turi savybę absorbuoti medžiagas, yra labai akyta, o tai leidžia anglies paviršiui sutraukti ir porose išlaikyti medžiagas ir apnašas. Dantų valymas aktyvinta anglimi padės pašalinti nepageidaujamą dantų spalvą, dėmes (kavos, tabako, arbatos ir kt.) bei apnašas ir paliks dantis švaresnius ir baltesnius.

Mes naudojame organiškų apelsinų žieveles (nėra citrinos rūgšties),kurios pašalina dantų dėmes ir sustiprina jautrius dantis.

Mes naudojame organines citrinines mirtas iš Australijos ątogrąžų miškų (nėra citrinos rūgšties), tai galinga priešgrybelinė, mikrobinė priemonė, kuri taip pat turi savybę raminti ir atpalaiduoti.

Mes naudojame organines pipirmėtes, mažinančias infekcijas ir uždegimus. Be to, tai palaiko šviežų ir malonų burnos kvapą!

Kaip naudoti?

Pavilgykite švarų, drėgną dantų šepetėlį į WARPAINT pudrą

Valykite dantis švelniais, mažais sukamaisiais judesiais 2 minutes

Valant laikykite lūpas užčiauptas

Išspjaukite ir labai gerai išskalaukite burną

Naudokite nors ir kasdien ir neįkvėpkite miltelių!